Notice: Memcache::get(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/reklampa/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/MemcacheCache.php on line 69
Gizlilik Politikası | Gizlilik Politikası | ReklamPazar

Gizlilik Politikası

Lütfen bu Web Sitesi’ni kullanmadan önce Gizlilik Politikası’nı dikkatle okuyun.

REKLAMPAZAR, web sitesi kullanıcılarının gizliliğini ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini oldukça ciddiye alır. Kişisel bilgilerinizin REKLAMPAZAR tarafından işleme sokulduğu durumlarda REKLAMPAZAR'ın amacı, gizliliğinizin korunduğundan ve kişisel bilgilerinize gereken özenin gösterildiğinden daima emin olmanızı sağlamaktır.

Bu beyanatın amacı, REKLAMPAZAR’ın sizinle ilgili elde ettiği kişisel bilgilere ilişkin kullanım prensiplerini belirtmektir. Web sitesine erişim sağlayarak aşağıdaki koşulları kabul ediyorsunuz: Koşulları kabul etmediğiniz takdirde, web sitesini kullanamazsınız.

ReklamPazar, kişisel bilgi toplama ve kullanmaya dair uygulanabilir olan Türkiye’nin tüm veri koruma kanunlarına uyacaktır.

ReklamPazar ad, soyad, e-posta adresi, ikamet edilen ülke ve web sitesinin kullanıcıları tarafından gönüllü olarak verilen başka bilgiler gibi kişisel bilgileri toplar. Tarafınızdan sağlanan kişisel bilgiler; pazarlama, satış ve ürün geliştirmenin yanı sıra, talep ettiğiniz bilgileri ve hizmetleri sağlama amacıyla da işleme sokulacaktır. REKLAMPAZAR, Türkiye içinde veya dışında ikamet eden üçüncü şahıslara, örneğin isteklerinizi işleme sokmak ve taleplerinizi karşılamak amacıyla, kişisel bilgi verebilir.

ReklamPazar bu web sitesinde bağlantıları bulunan harici web sitelerinin içeriklerinden veya gizlilik uygulamalarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

REKLAMPAZAR bu Gizlilik Politikası’nın koşullarını istediği zaman değiştirebilir.

ReklamPazar’nin kişisel bilgilerinizi işleme sokmasına dair herhangi bir sorunuz varsa, REKLAMPAZAR'la bu adresten temas kurabilirsiniz:

ReklamPazar
Büyükdere Cad. Oya Sokak Tümer Plaza
No: 7/9 34330 Mecidiyeköy İstanbul
Tel: 0(212) 211 2180
E-mail: info@reklampazar.com

REKLAMPAZAR Web Siteleri, Tanımlama Bilgileri kullanır

Tanımlama bilgisi bir Web Sitesi’nin tarayıcınıza gönderebileceği ve ardından da sisteminizde depolanabilecek olan bir veri öğesidir. Tanımlama bilgileri, Web Sitesi’ne yapacağınız bir sonraki ziyarette size sunulacak olan bilgilerin hazırlanmasına yardımcı olur. Bu Web Sitesi’ne kayıt olduğunuz takdirde, kullanıcı adı gibi bilgiler bir Tanımlama Bilgisi yoluyla depolanacaktır. ReklamPazar Web Sitesi’nden tanımlama bilgisi kabul etmek istemiyorsanız: bu Web Sitesi’nden çıkabilirsiniz veya tarayıcınızı tanımlama bilgisi alındığında size bildirecek şekilde (böylece reddetme ya da kabul etme seçeneğiniz olur) ya da tüm tanımlama bilgilerini engelleyecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Lütfen tanımlama bilgileriyle ilgili uygun ayarları yapabilmek için tarayıcınızın yardım seçeneğine başvurun.