Notice: Memcache::get(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/reklampa/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/MemcacheCache.php on line 69
Kullanım Koşulları | Kullanım Koşulları | ReklamPazar

Kullanım Koşulları

Aşağıdaki "siteden yararlanma koşulları " siteden yararlanmaya başlanılmadan önce dikkatlice okunmalıdır.

ReklamPazar.com sitesine giriş yapılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa , siteye giriş, sitede alış-veriş yapma veya yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

ReklamPazar.com sitesi ticari bir web sitesidir fakat reklam veren yada yayıncı olarak kayıt olmak herhangi bir ücrete tabi değildir.

ReklamPazar.com fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı kullanıcılarından da bekler. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde ReklamPazar.com 'dan yararlanamaz. Yine, ReklamPazar.com' un isim hakkı , içeriği , şablonu , tasarım içindeki tüm doküman , program ve scriptlere ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece , site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik , tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz , alıntı yapılamaz , internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Kullanıcı , aşağıda sınırlı olmamak üzere sayılan ve sayılmayıp bu nitelikte olan , kullanıcının ReklamPazar.com ile ilgili tüm aktivitelerinden tamamı ile kendisi sorumlu olup bu gibi durumların ortaya çıkması halinde kullanıcının yararlanma hakkı münhasıran ReklamPazar.com tarafından durdurulabilir.

-Diğer bir kullanıcı , katılan veya 3.kişi veya varlık üzerinde her ne şekilde olursa olsun ReklamPazar.com ve sağladıklarını kullanarak zararlı, tehdit edici ve rahatsız edici olmak,
- ReklamPazar.com 'a, hukuka aykırı, zararlı, tehdit edici, küfürlü, taciz edici, kaba, müstehcen, adap ve ahlaka aykırı, ırkçı, etnik, veya bunlara benzer reddedilir nitelikte bilgi, veri, dosya, bağlantı, donanım, ileti veya diğer materyaller göndermek,
- ReklamPazar.com 'a girerken veya ondan yararlanma sırasında nasıl olursa olsun, kasten veya kasdi olmaksızın , yürürlükteki herhangi bir yasa hükmünü çiğnemek,
-O iş amacı ile düzenlenmiş alanlar dışında , istenmeksizin reklam ve promosyon materyalleri ile benzerlerini göndermek veya iletmek,
-Herhangi bir patent , tescilli marka, ticari sır , telif hakkı veya fikri hakların herhangi bir parçasının ihlali anlamı taşıyacak bir içeriği ReklamPazar.com 'a iletmek ve orada kaydına meydan vermek,

KULLANICI BİLGİLERİNİN TOPLANMASI VE KULLANIMI

ReklamPazar.com , kullanıcılarından , web sitesinin birden çok değişik noktalarında ad , soyad , e-mail adresi , posta adresi , ve bunlar gibi kişisel bilgiler isteyebilir. ReklamPazar.com, topladığı bu bilgilerin tek sahibi olup , bu bilgileri , burada "yararlanma koşulları " nda açıklananlardan başka bir şekil ve amaçla 3. kişilere satmayacak , onlarla paylaşmayacak ve kullandırmayacaktır.

SİTEYE GİRİŞ

Bir kullanıcının ReklamPazar.com' a girebilmesi için öncelikle kayıt formunu eksiksiz bir biçimde doldurması gerekmektedir. Bu formda yer alan, isim ve e-mail adresi gibi bilgiler , ReklamPazar.com tarafından site hakkında kullanıcının bilgilendirilmesi ve irtibat sağlanması için kullanılır.

BAĞLANTILAR

ReklamPazar.com, diğer sitelere bağlantılar içermektedir. Bu bağlantılar yolu ile ziyaret edilebilen diğer sitelerin gizlilik konusundaki prensip ve uygulamalarından ReklamPazar.com'un sorumlu olmayacağı bilinmelidir. Bu "yararlanma koşulları" nda beyan edilen gizlilik sözü , sadece ReklamPazar.com tarafından toplanan kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bağlantılarla geçiş yapılan sitelerin , ayrıca toplayacakları kullanıcı bilgileri konusundaki gizliliğe yönelik beyanları bu sitelerde ayrıca okunmalıdır.

ANKETLER

ReklamPazar.com , kullanıcılardan , zaman zaman anketler için bilgi toplayabilir. Bu anketler içinde yer almak veya almamak ve bu karar doğrultusunda istenilen bilgileri vermek veya vermemek tamamen kullanıcının isteğine bağlı olup , elde edilen kullanıcı bilgileri , incelemelerde kullanımı kontrol etmek , geliştirmek ve siteyi tatmin edici hale getirmek amacı ile kullanılır.

SİTEYE ÇAĞRI

Bir kullanıcı , herhangi bir arkadaşını ReklamPazar.com hakkında bilgilendirmek için ilgili servisi kullanmayı seçtiğinde , kendisinden , arkadaşının isim ve e-mail adresi istenecek ve bir kere gönderilecek bir e-mail ile arkadaşı , ReklamPazar.com 'u ziyaret etmeye davet edilecektir.

GÜVENLİK

ReklamPazar.com , kullanıcı bilgilerini korumak için bütün ön uyarılara yer vermektedir. Kullanıcı , kişisel bilgileri ReklamPazar.com 'a verdiğinde, bu bilgiler internet üzerinde veya diğer alanlarda korunur.

ÖZEL ÖNERİLER

ReklamPazar.com , yeni kullanıcılarına , kullanıcı şifresi ve ismini doğrulamak için hoş geldin mesajı gönderir. Yine , zaman zaman göndereceği servis ve haberler ile ilgili bilgileri kullanıcılara gönderebilir. Bu bilgilerin kendisine ulaşmamasını isteyen kullanıcı bu seçeneği kapatma hakkına sahiptir.

SİTE VE SERVİS KONUSUNDA GÜNCELLEŞTİRME

ReklamPazar.com , aynı zamanda site ve servisleri ile ilgili güncelleştirme açıklamalarını kullanıcılara gönderir. Kullanıcı servis hakkında önemli bilgiler içeren bu açıklamaları almak zorundadır. ReklamPazar.com, servislerin istekleri ve kullanıcı e-mail hesapları ile ilgili olarak kullanıcı ile iletişim kurabilir.

KİŞİSEL BİLGİLERDE DÜZELTME VE GÜNCELLEŞTİRME

Eğer kullanıcının kendisini tanımladığı kişisel bilgiler değişirse veya kullanıcı artık ReklamPazar.com'un kullanıcısı olmayı istemezse, ReklamPazar.com kendisinde yer alan kullanıcıya ait kişisel verilerin yerinin değiştirilmesi , kaldırılması , güncelleştirilmesi veya düzeltilmesi yolunu sağlamaya çalışacaktır.

YARARLANMA KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİK

ReklamPazar.com , yukarıdaki "yararlanma koşulları" nı site ana sayfasına göndererek değiştirebilir. Kullanıcılar , site ana sayfasında yer alan değişikliklerden haberdar olmuş ve kabul etmiş sayılırlar.

YARARLANMANIN DURDURULMASI

ReklamPazar.com , "yararlanma koşulları" na aykırı davrandığını düşündüğü herhangi bir kullanıcının ReklamPazar.com'dan yararlanmasına her zaman engel olabilir. Bu durumdaki kullanıcı , ReklamPazar.com 'dan aktardığı tüm verileri yok etmek zorunluluğundadır.

ÇEKİNCELER

ReklamPazar.com 'un kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek , nedensel veya tesadüfi gelir ve menfaat kayıpları , işe zorunlu ara verilmesi , program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan ReklamPazar.com kesinlikle sorumlu tutulamaz. ReklamPazar.com olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup , yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmemesı için her türlü önlem alınmış olmasına rağmen doğacak aksaklıklardan dolayı direk yada dolaylı olarak sorumlu tutulamaz. Yine ReklamPazar.com hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir. ReklamPazar.com kullanıcıları tarafından , ReklamPazar.com' dan yararlanılarak satın alınmaya karar verilen veya satın alınan herhangi bir reklamın yada dijital ürünün belirtilen bilgileri, güvenli oluşu, yasal oluşu, fiyatı veya bunlar dışında belirtilen özellikleri ReklamPazar.com' un garantisinde yada kontrolünde değildir.

İADE VE KAMPANYA DEĞİŞİKLİĞİ

Devam etmekte olan kampanyanın ve kampanyaların reklam veren tarafından durdurulması taleb edilmesi durumunda, mevcut kalan kampanya bakiyesi ile yeni bir kampanya oluşturma talebinde bulunabilir. Bu durumda ReklamPazar kampanyayı durdurarak reklam verenin talebi doğrultusunda yeni bir kampanya oluşturulması işlemini sağlayabilir. Ancak reklam verenin ödediği kampanyaya ilişkin ücretin tamamının veya geri kalan kısmının iadesi söz konusu değildir.

Bu kullanım koşulları sözleşmesi son olarak 8 Temmuz 2014 Tarihinde güncellenmiştir.